Funny Notification Ringtones

Funny Notification Ringtones 1

Szukasz niektórych nowych i zabawnych dzwonków dla powiadomień? Chcesz najlepsze wiadomości tekstowych dźwięki? W tej znakomitej aplikacji znajdziesz najbardziej popularne niesamowite dzwonki śmieszne powiadamiania słuchać i ustawić jako

Szukasz niektórych nowych i zabawnych dzwonków dla powiadomień? Chcesz najlepsze wiadomości tekstowych dźwięki? W tej znakomitej aplikacji znajdziesz najbardziej popularne niesamowite dzwonki śmieszne powiadamiania słuchać i ustawić jako

Szukasz niektórych nowych i zabawnych dzwonków dla powiadomień? Chcesz najlepsze wiadomości tekstowych dźwięki? W tej znakomitej aplikacji znajdziesz najbardziej popularne niesamowite dzwonki śmieszne powiadamiania słuchać i ustawić jako dzwonki i alarmy powiadomień sms, śmieszne dźwięk powiadomienia e-mail. Jeśli nudzi swoje stare dźwięki powiadomień, pobierz za darmo tego wspaniałego najnowszej aplikacji dzwonki, a znajdziesz tam wiele popularnych dzwonków i uzyskać niesamowite powiadomienia pudła. To nasze najlepsze dźwięki przywodzą na Ciebie nowe dzwony, dźwięk i inne sygnały nadejścia dla telefonu Android lub Android tabletki. Możesz użyć śmieszne sms pudła dla wiadomości tekstowych w najgorętszych kolekcji sms. Można również znaleźć zabawne powiadomienia i ustawić je jako nowy i niepowtarzalny dźwięk wiadomości powiadomienia. Chcesz kilka naprawdę najlepsze utwory na urządzenia z systemem Android? Z tej wielkiej aplikacji otrzymasz fantastyczne doświadczenie, a my na pewno będziesz zadowolony!

Wystarczy jeden dotyk klawiatury i dostaniesz wielką kolekcję bardzo śmieszne dzwonki powiadomień, z partii figle, i zabawny zbiór sms takich jak duży gwizdek, dźwięki samochodów, śmieszne pierdnięcie i czkawka, a także kreskówki i zwierząt. Śmieszne sygnały dźwiękowe i mnóstwo zabawnych efektów dźwiękowych sprawi, że uśmiech. jest wolne! Nasza mision jest doprowadzenie humor i pozytywną atmosferę w swoim życiu. Może kochasz dzwonki na gitarze, skrzypcach, fortepianie lub czy może syntezatora. Może kochasz taniec, szybsze rytmy lub charakter melodii. Ale jesteśmy całkowicie pewni, że uwielbiam te śmieszne dzwonki telefoniczne, takie jak piosenki coockoo, smutny puzon, baby chichotu, szalony dźwięku i wiele więcej. Będziesz główną gwiazdą, gdy telefon powiadamia o każdym z tych dziwnych dźwięków. Upewnij się, że można śmiać się za każdym razem, tekst lub e-mail. Funny Chipmunk, wilk gwizdek, syrena krowa, szalony kot, kogut lub szczekanie psów. Ciesz się te darmowe śmieszne dzwonki powiadomień.

To niesamowite darmo Android aplikacja jest podzielony na dwie części. Pierwsza część obejmuje najnowsze dzwonki, które można zainstalować jako dzwonek lub przypisać fajne dzwonki do każdego z kontaktów! Następna sekcja zawiera niesamowite dźwięki sms i dźwięki powiadomień. Po odsłuchaniu wszystkich dzwonki i melodie można oddzielić najlepsze dzwonki do ulubionych folderów. Nie zapomnij użyć więcej przycisk apps, aby zobaczyć, co jeszcze oferujemy dla Ciebie i pamiętaj, aby zawsze mieć najlepsze dźwięki dla urządzenia z systemem Android!

Główne cechy:

Ustaw jako dzwonek

Asign do kontaktów

Wybierz ulubione

Ustaw jako dźwięk wiadomości, powiadomienia lub alarmu

Dźwięk używane w aplikacji są na licencji domeny publicznej i / lub kreatywny licencji Commons

Aplikacja jest testowana na wielu urządzeniach z systemem Android

— Muzyka i radio —

Funny Notification Ringtones

Download

Funny Notification Ringtones 1